Гранти для бізнесу в Україні 2024
Українці звикають до нових умов життя. Уряд разом зі закордонними партнерами робить все можливе для підтримки малого і середнього бізнесу, а також багатообіцяючих стартапів. Для цього на 2024 рік було введено різноманітні схеми субсидій. Далі наведено огляд того, хто і як може скористатися допомогою.
Грантові програми USAID
Грантові програми USAID допомагають реформувати, соціалізувати та стабілізувати Україну. Участь у грантових програмах USAID, які мають на меті покращити врядування та посилити економічні структури, забезпечує організаціям і компаніям ресурси, які потрібні для втілення інноваційних проєктів і підвищення бізнес-процесів.
Допомога USAID сприяє стабілізації економіки та привабленню закордонних інвестицій в Україну. Грантові програми відкривають нові перспективи для розвитку та зростання бізнесу і сектору ОГС.
Грантова програма Дія.Бізнес
Грантова програма Дія.Бізнес — це ініціатива уряду України, яка спрямована на підтримку різних секторів бізнесу, в тому числі малих та середніх підприємств, стартапів, технологічних компаній, інноваційних цифрових проєктів та індивідуальних підприємців 1-2 груп.
Гранти забезпечують фінансування бізнес-проєктів, досліджень і розробок, а також маркетингових заходів. Це допоможе покращити виробничі процеси та стимулювати підприємництво. Подання заявок і моніторинг проводяться через цифрову платформу Дія, яка забезпечує прозорість надання грантів.
Грантова програма єРобота
Грантова програма єРобота ставить метою підтримати проєкти та ініціативи, які стосуються віддаленої роботи. Зазвичай вони надають гранти фрілансерам та венчурним компаніям на освіту, мовні курси та технології, які допомагають віддаленій роботі. Дана програма забезпечує фінансову підтримку людям, які опановують навички та інструменти, необхідні для ефективної віддаленої роботи.
Даний фонд спрямований на підтримку різних видів стартапів, зокрема тих, які працюють у галузі технологій, інновацій та цифровізації. Проєкти, які можуть отримати гранти USF, охоплюють IT-стартапи, штучний інтелект, розробку мобільних застосунків, кібербезпеку, технологію блокчейн, електронну комерцію, охорону здоров’я, біотехнології, агротехнології, енергетику та екологічні інновації.
Приєднуйтесь до нашого клубу, щоб читати більше корисних матеріалів для ведення бізнесу та спілкуватися з видатними бізнесменами країни.