Адвокатське об'єднання «ТЕЙС» – це ваш надійний партнер у світі права!

Адвокатське об'єднання «ТЕЙС» – це ваш надійний партнер у світі права!

Адвокатське об’єднання «ТЕЙС» – це команда професіоналів різних напрямків юриспруденції, які об’єднали свої навички та досвід, щоб надавати максимально компетентну допомогу своїм клієнтам.

«Ми глибоко розуміємо, що юридичні питання можуть бути складними та виснажливими, тому ставимо за мету зробити їх вирішення максимально комфортним та ефективним для клієнта» - каже голова компанії ЗЕЛЕНЯК Єгор Сергійович.

Асоціація Бізнесу Кривого Рогу пропонує ексклюзивну знижку на послуги АО «ТЕЙС». Переходьте за посиланням, та отримуйте високоякісні юридичні послуги.

Послуги АО «ТЕЙС»

Судовий захист. Представлення інтересів клієнта у судах всіх інстанцій по господарським, податковим, цивільним, адміністративним, кримінальним та сімейним справам.

Робота у сфері кримінального права. Представництво під час допитів, допомога в обранні запобіжного заходу, оскарження процесуальних дій слідства, захист у суді, захист прав потерпілих.

Абонентське обслуговування бізнесу. Забезпечення комплексного юридичного супроводу бізнесу, допомагаючи уникнути правових ризиків та оптимізувати свою діяльність.

Господарське, податкове та цивільне право. Консультації з правових питань, пов'язаних з веденням бізнесу, оподаткуванням та цивільними правовідносинами.

Захист інтересів в кримінальному провадженні. Кваліфікована допомога на всіх стадіях кримінального провадження, захищаючи права та законні інтереси клієнта.

Юридичний аудит. АО «ТЕЙС» проводять юридичний аудит компанії, щоб виявити та усунути правові ризики.

Захист честі, гідності та ділової репутації. Захист від наклепів та образ, стягнення моральної шкоди, оскарження неправдивої інформації, захист від недобросовісної конкуренції, відновлення репутації в ЗМІ, допомога в переговорах з опонентами, укладення мирових угод.

Підготовка договорів. Складання будь-яких договорів, гарантуючи їх законність та відповідність інтересам клієнта.

Захист інтересів клієнта при взаємодії з контролюючими та іншими державними органами. Допомога у спілкуванні з податковою службою, оскарження податкових повідомлень-рішень, представництво в судах.

Комплекс послуг у сфері банкрутства. Допомога в оформленні документів, участь у засіданнях кредиторів, захист майнових інтересів клієнта, допомога в розробці плану санації, участь у реструктуризації боргів, супровід процедури ліквідації.

Реєстрація юридичних осіб. Допомога у реєстрації підприємства або ФОП в найкоротші терміни, а також консультація щодо дотримання вимог до юридичних осіб.

Отримання дозволів та ліцензій. Допомога у отриманні необхідних дозволів та ліцензій для ведення вашого бізнесу.

Чому обирають АО «ТЕЙС»

Команда професіоналів. У «ТЕЙС» працюють спеціалісти широкого профілю, які мають глибокі знання та багатий досвід у різних галузях права.

Комплексний підхід. У «ТЕЙС» практикують юристи широкого спектру, тому компанія може повністю супроводжувати клієнта по всім правовим питанням.

Індивідуальний підхід. До кожного клієнта юристи ставляться з увагою та розумінням, розробляючи індивідуальну стратегію вирішення проблем.

Прозорість та відповідальність. АО «ТЕЙС» чітко та відкрито ведуть справи та постійно на контакті з клієнтами, тримаючи їх в курсі всіх етапів роботи.

Результативність. 95% кейсів «ТЕЙС» завершуються успішно, адже компанія не просто надає юридичну консультацію та формально виконує усі домовленості, а працює на результат і піклується про свою репутацію.

Історія компанії

Історія АО «ТЕЙС» - це історія постійного розвитку. Завдяки своїм професіоналізму та інноваційному підходу, АО «ТЕЙС» завоювала визнання та довіру на українському юридичному ринку. Фірма продовжує активно розвиватися, прагнучи стати одним з найкращих юридичних компаній в Україні.

2018: Рік заснування АО «ТЕЙС». Об'єднання досвідчених адвокатів, які прагнули не просто вирішувати юридичні проблеми клієнтів, а й йти далі стандартних рішень, шукаючи нові, креативні та ефективні підходи до захисту їхніх інтересів.

2020: АО «ТЕЙС» активно розвивається, розширюючи свою команду та спектр послуг. Завдяки високому професіоналізму та самовідданій праці юристів фірми, АО «ТЕЙС» успішно зарекомендувала себе на ринку Кривого Рогу, здобувши довіру та вдячність численних клієнтів.

2021: «ТЕЙС» стає одним з лідерів у сфері юридичного супроводу бізнесу в Кривому Розі та Дніпропетровській області. Фірма здобула визнання не лише за свою професійну компетентність, але й за активну громадську позицію. Юристи АО «ТЕЙС» допомогли Кривому Рогу зберегти свій гімн та узаконити відносини з його автором, що стало важливим кроком у збереженні культурної спадщини міста.

2023: АО «ТЕЙС» робить черговий значний крок у своєму розвитку, відкриваючи новий офіс та розширюючи свою діяльність на всю Україну.

Заключне слово

Експерти Адвокатського об’єднання «ТЕЙС» - це юристи найвищої категорії, які якісно виконують свою роботу, свідками чого є сотні задоволених клієнтів. АО «ТЕЙС» беруться за справи будь-якої складності і не лишають клієнта у біді.

Звертайтеся до АО «ТЕЙС», і вони допоможуть вам вирішити будь-які юридичні питання! Переходьте за посиланням та користуйтеся ексклюзивною знижкою від нашої Асоціації.